O nás

Naše historie se začala psát v roce 2016 kdy jsme si s manželkou řekli že chceme vytvořit firmu která na trh přinese něco co lidé hledají a chtějí to rychle. V našich začátcích jsme prodávali zboží jako dámské podprsenky či dřevěné motýlky pro pány. Náš první produkt který jsme prodali byla Push-up podprsenka "HIT let 2017/2018".

V roce 2017 jsme se stali distributory aroma difuzérů, zvlhčovačů vzduchu a osvěžovačů vzduchu na Slovensku ale i v Čechách. Řekli jsme si že naším cílem je rozvoní, zkrášlit, zvlhčit, a zpříjemnit prostředí ve kterém žijete a vytvořit z něj pocit DOMOVA, co se nám už podařilo ve velmi mnoho domácnostech, kancelářích, hotelích a obchodech ... ..

V roce 2017 se nám zároveň narodila dcera. Obrátil se nám svět vzhůru nohama a naše cíle se změnily. Kromě aroma difuzeru jsme se rozhodli přinést na Slovensku a Český trh také dětský licencovaný textil a doplňky pro děti s tématikou Disney nakolik jsme cítili velmi slabé pokrytí trhu s tímto zbožím.

V roce 2018 se nám to podařilo a začali jsme prodávat Disney oblečení a doplňky s licencí Disney v novém hávu. Oslovili jsme společnost Creative Sites která pro nás připravila nový Eshop abyste při nakupování cítili příjemně a hlavně abyste u nás vše pohodlně našli.
Zároveň je rok 2018 naším velkým krokem, začali jsme produkovat aroma Difuzéry pod vlastní značkou přičemž máme zajistit německou kvalitu výrobků.

V roce 2019 jsme spustili nový Eshop a řekli jsme si že by bylo docela zajímavé k naší nabídce přidat něco co je pro každého z nás. PÁRTY SORTIMENT - Stali jsme se Franšíznou společností godan A.S. Otevřeli jsme naši první kamennou prodejnu blízko našeho domova v Popradě.

V roce 2020 jsme se rozhodli posunout dále do světa. Rozhodli jsme se Expandovat do Maďarska a Rumunska. Zároveň jsme se rozhodli vstoupit do MallGroup což je pro nás obrovská výzva a otevřeli jsme sklad o rozloze 140m2 v centru Popradu s možností osobního odběru zdarma.

Kvalita je pro nás prvořadá, o čemž svědčí i množství spokojených zákazníků. Naše produkty odpovídají těm nejpřísnějším normám. Mimořádný důraz klademe na kvalitu použitých materiálů a design našich produktů.